جدیدترین مطالب
صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده » کپی برداری سیتم پینگ فورتنایت از روی Apex Legends

کپی برداری سیتم پینگ فورتنایت از روی Apex Legends

افسانه های Apex از بازی برای تعدادی از ویژگی ها تمجید کرده اند، اما یک مورد خاص از افراد مانند نبرد royale game’s پینگ کردن را تعریف کرده اند، که این امکان را به بازیکنان می دهد که تطبیق پذیری زیادی در هنگام برقراری ارتباط داشته باشند. فصل ۸ به روز رسانی فورتنایت نیز یک قابلیت مشابه به بازی اضافه کرده است.

بازیکنان می توانند دکمه موس را بر روی PC یا left bumper L1 یا L در Xbox Oneو PS4 و سوئیچ برای نشان دادن نقاط مورد نظر برای هم تیمی ها فشار دهید. مشابه سیستم Apex Legends با فشار دادن این دکمه، یک پینگ به سمت یک مکان ایجاد می کند یا سلاح در حالی که دو بار ضربه زدن یک آیکون قرمز نشان می دهد که دشمن در این نزدیکی هست

فصل ۸ به تازگی آغاز شد، که با تغییرات و ترفند و همچنین یک پاس جدید از نام brand، به ارمغان می آورد. برای آن هایی که آشنا نیستند، گردنه نبرد به بازیکنان اجازه می دهد تا ویژگی های آرایش و سفارشی سازی را کشف کنند، به شرط این که برای افزایش تجربه و سطح آن، Fortnite بازی کنند. گردنه نبرد بیش از ۱۰۰ سطح دارد که به معنی بیش از ۱۰۰ پاداش است.

بعد از آن، برجسته ترین تغییر در فصل ۸ مربوط به جزیره Fortnite است. این بار در اطراف دزدان دریایی، نینجاها و موجودات از داخل یک آتشفشان به تازگی به بازی امده اند تا بر روی برخی از گنج ها به رقابت و مبارزه بپردازند.

همراه با آتشفشان, مکان‌های جدید برای فصل زمستان عبارتند از: پله‌های آفتابی و مرداب تنبل, در حالی که سلاح‌های جدید شامل توپ‌های دزدان دریایی هستند که می‌توان از آن‌ها برای انهدام سازه‌ها از دور استفاده کرد.

این مطالب را نیز ببینید!

استخدام نویسنده در باگیم

  باگیم نویسنده استخدام می کند باگیم جهت تکمیل تیم تولید محتوای و گسترش فعالیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *