صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده » بررسی ۵ حالت جدید RDR2 انلاین

بررسی ۵ حالت جدید RDR2 انلاین

بررسی ۵ حالت جدید RDR2 انلاین

در این هفته راکستار گیم انتشار نسخه ی ازمایشی RDR2  ردمشن که حالت چند نفره دارد را برای PS4  و ایکس باکس ان عرضه کرد.

مانند بازی بازی اصلی بازیکنان می توانند در ماموریت ها،حوادث و غیره شرکت کنند و برروی موضوعی دلخواه مانند یک ماموریت یا گشت و گذار در دنیایی گسترده بازی کنند و به کشف جزئیات بازی بپردازند. با این حال Red Dead Online شباهت هایی به GTA V دارد و می توانید شخصیت خود را به دلخواه خلق کنید. با نسخه ازمایشی بازیکنان تجربه برای نسخه اصلی بازی کسب می کنند بر خلاف داستان اصلی، تمام نقشه برای کشف اولیه در دسترس است، و همین این امکان را به شما می دهد بدون نگرانی بخاطر گم شدن ازادانه حرکت کنید. در طول زمانی که ما درحال بررسی بازی بودیم بصورت کلی چند دور بازی را تمام کردیم که در ادامه ویژگی هایی که یافتیم را مفصل بیان می کنیم علاوه بر برخی چهره ها که انها را بررسی میکنیم همچنین نگاهی دقیق به شخصت اصلی که تغییرات بزرگی در داستان بازی داده است می کنیم.

مطمدنا چیزهای زیادی در مورد RDR Online برای بررسی وجود دارد به هر حال اتفاقات زیر اگر برای شما نیز رخ داده است انها را با ما به اشتراک بگذارید.

راکستار قصد دارد کم کم بازیکنان بیشتری را به سمت نسخه ی بتا دعوت کند در روز جمعه تمام بازیکنان می توانند حالت انلاین را تجربه کنند اگر میخواهید بدانید چه زمانی می توانید نسخه انلاین رابازی کنید به سایت ما سر بزنید یا در کانال تلگرام ما عضو شوید.تا شما را مطلع کنیم.

داستان قبل از بازی

قرار است قبل از رویدادهای قرن بیست و قرن بیست و یکم زمانی جلوتر از حوادث بلک واتر شما به عنوان زندانی تازه در زندان سیسیکا بازی خواهید کرد. بعد از خلق شخصیت یک اموزش طولانی به شما یاد می دهد جزیتات بیشتری از بازی را کشف کنید کارت های بیشتری برای ارتقای توانایی های خود بدست بیاورید، چگونه چند نفره بازی کنید و با شخصیت های جدیدی اشنا شوید اردوگاه خود را با دیگر بازیکنان راه اندازی کنید، در تعدادی از فعالیت ها و ماموریت های گروهی مانند: مسابقات اسب سواری،مبارزه با رقبا و… شرکت کنید. همچنین وقتی کمپ خود را ایجاد کردید م توانید شخصیت های جدیدی به حالت اتلاین اضافه کنید

اگر بخواهید انلاین بازی کنید اما بازی اصلی را تمام نکرده باشید به شما اجازه داده نمی شود که از همه ی محیط های بازی رایگان اسفاده کنید و یا خرابکاری کنید

بازگشت شخصیت اشنا

در حالی که شما در حال گشت و گذار در بازی هستید به شخصیت های بر می خورید که در بازی اصلی دیده نمی شوند با این حال برخی ماموریت های بازی شما را با شخصیت های نسخه های قبلی اشنا خواهند کرد در ماموریت اولیه شخصیت شما با برادران دیویس ملاقات خواهد کرد که به شما کمک خواهند کرد تا در طول داستان بازی اسب های دزده شده را برگردانید در RDR2 انها همچنین به شما کمک می کنند تا اسب و لوازم مورد نیازاتان را بخرید و وقتی انها را میبینید اسبتان بصورت خودکار ارتقا می یابد در مکانی دیگر با موسس مک فارلین ملاقات خواهید کرد شخصیت بازگشتی از بازی قبلی است که به طور قابل توجهی در داستان تک نفره Red Dead 2 وجود ندارد. درست مثل GTA Online، شما می بینید که طرف های مختلفی از شخصیت های قبلی وجود دارند این در حالی است انها به شما در ماموریت هایتان کمک می کنند و شما نیز باید به انها کمک کنید.

حالت ( Battle ) حالت جنگ :

مانند RDR1 روش های مختلفی برای جنگیدن وجود دارد علاوه بر پرسه زدن شما ازاد هستید همه کاری بکنید از جمله ازاد کردن قلمروهای جدید برای خود با انتخاب گزنیه there’s می توانید با رفقایتان به سرزمین دیگران حمله کنید با انها بجنگید و اموال انها را غارت کنید و انها را برای همه ی گروه تصرف کنید این حالت به شما اجازه می دهد این حالت به شما اجاره می دهد ۳۲ بازیکن با هم در یک مبارزه بزرگ شرکت کنند مسلح کردن خود با کمان و تفنگ و همراه با چاقو باید از ذهن و واکنش‌های سریع خود استفاده کنید تا یک قدم جلوتر از بقیه بمانید، و کشته نشوید این در حالی است که میدان جنگ سخت تر می شود و تعداد بیشتری کشته می شوند در اینجا حالت های مختلف گروهی برای جنگیدن را توضیح میدهیم:

  • تیراندازی در تیم کریکت : حالت کلاسیک با جان نامحدود تیمی که قبل از به پایان رسیدن زمان اولین کشته را بگیرد برنده است
  • مساحت: به تدریج مساحت میدان مبارزه کم میشود و هیچ جای برای دویدن وجود ندارد همچنین فقط می توانید از چاقو و کمان استفاده کنید
  • امتیازی: به ازای کشتن دیگران امتیاز میگیرید و هر کسی را که بکشید امتیازاتش را میگیرید پس باید مراقب باشید تا دیگران شما را نکشند زیرا با کشتن شما امتیازتان را میبرند
  • قلمرو دشمن: هدف در این حالت این است که قلمرو تصرف کنید: تیمی که بیشترین سرزمین و قلمرو را بگیرد برنده است
  • ضربه ی دقیق تر: با تیم خود مسابقه تیراندازی برگزار کنید: هرچه ضربه دقیق تری به هدف بزنید امتیاز بیشتری میگیرید

رشد دادن کاراکتر:

در مبازرات انتخابی سه ویژگی مهم باید ارتقا یابند که شامل شکار، مشت زدن، تیراندازی و طی کردن مسافت های طولانی است. تا کاراکتر از این لحاظ ارتقا یابد و شما با انجام این کارها می توانید هر قسمتی از کاراکتر را که دوست دارید ارتقا دهید رشد شخصیت در بازی اصلی کمی متفاوت است.

شخصیت شما پس به دست اوردن تجربه و توان بیشتر می تواند کارت های بیشتری در بازی پیدا کند با داشتن کارت ها می توانید شخصیت خود را ارتقا دهید. همراه با چهار نفر دیگر که همراه شما هستند بقیه ویژگی های غیرفعال را برای شما و هم تیمی هایتان فعال می کنند. شما می توانید شخصیت خود را به هر شکلی که دوست دارید قالب بندی کنید مثلا خلاف کار یا…

اقتصاد جدید:

در طول سفر بسوی Hanover و New Austin شما به تدریج منابع بیشتری را برای خرید وسایل جدید به دست می اورید

سیستم اقتصاد بازی از اول شروع می شود اما در حالت انلاین کمی فرق دارد در حالت انلاین وضعیت کمی دشوار تر است بسیاری از موارد در مقایسه با حالت تک نفره بسیار گرانتر هستند.همرا با درامد ارامتر و بودن دشمنان وضعیت کمی سخت تر شده است.

با تکمیل ماموریت ها غارت سدها، شما طلای بیشتری دریاف می کنید. که برای خرید ایتم های برتر و گران قیمت لازم است همچنین می توانید راه های بیشتری را از اینترنت برای پیدا کردن طلا سرچ کنید یا خرید کردن با پول واقعی (هرچند این گزینه فعلا در درسترس نیست)

 

چیزهای بیشتری برای دیدن و پیدا کردن در نسخه انلاین وجود دارد که ما در باگیم سعی می کنیم با بروز رسانی این نوشته انها را به این پست اضافه کنیم.

این مطالب را نیز ببینید!

استخدام نویسنده در باگیم

  باگیم نویسنده استخدام می کند باگیم جهت تکمیل تیم تولید محتوای و گسترش فعالیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا مشکلات خود را در انجمن مطرح کنید.(مشاهده انجمن ها)

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx/1.20.1
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx/1.20.1